– To utwór o tym, jak świat tłamsi dobrych z natury ludzi – To utwór o tym, jak świat tłamsi dobrych z natury ludzi

– To utwór o tym, jak świat tłamsi dobrych z natury ludzi. Ten numer ma dawać nadzieję i siłę, by nie ulegać złym emocjom – mówi K2 o swoim najnowszym singlu. Preorder debiutanckiego albumu artysty rusza 10.03. w MaxFloSklepie (© Mariusz Krajczyński)

„Tu umierają anioły” to tytuł nowego singla K2 zapowiadającego debiutancki album artysty. Premiera klipu po weekendzie, a od poniedziałku, 10.03., w MaxFloSklepie rusza preorder płyty!

– To utwór o tym, jak świat tłamsi dobrych z natury ludzi. Ten numer ma dawać nadzieję i siłę, by nie ulegać złym emocjom. Przesłanie jest takie, że nie warto schodzić na złą drogę: przecież nasza droga tak naprawdę cały czas trwa i nigdy nie wiadomo, co możemy na niej spotkać – opowiada o swoim nowym singlu K2. – Nie widziałem jeszcze klipu, ale sądząc po scenariuszu i wszystkim, co do tej pory ustalaliśmy z ekipą, obrazek będzie oddawać emocje, jakie chciałem przekazać. Dlatego już dziś zapraszam na MaxFloRecTV! – dodaje.

Realizacja teledysku należy do Michała Jagiełło, odpowiedzialnego m.in. za wizualizację „Widzę dziś” Bob One'a. Na planie pojawili się: w roli męskiej – Michał Strzelecki, żeńskiej – Anna Zborowska. Efekty ich pracy poznamy już w nadchodzącym tygodniu na kanale MaxFloRecTV. Póki co, na Facebooku MaxFloRec dostępna jest fotorelacja autorstwa Mariusza Krajczyńskiego (kliknij, aby zobaczyć zdjęcia).

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!