Wręczenie nominacji na komendanta powiatowego w Sieradzu Wręczenie nominacji na komendanta powiatowego w Sieradzu

Wręczenie nominacji na komendanta powiatowego w Sieradzu (© Piotr Andrzejak)

Dziś decyzją inspektora Marka Działoszyńskiego, komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi, powołano na stanowisko komendanta powiatowego policji w Sieradzu podinspektora Krzysztofa Woskowskiego, dotychczasowego komendanta w Łęczycy.

Uroczystość wręczenia nominacji odbyła się w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. Na uroczystość przybyli włodarze miasta i powiatu, nie zabrakło również przedstawicieli służb mundurowych. Nowego szefa słowami "To tu ojczyzna, gdzie chleb" , powitał starosta sieradzki Dariusz Olejnik, życząc nowemu komendantowi samych sukcesów w pracy zawodowej.

Podinspektor Krzysztof Woskowski rozpoczął służbę w policji 26 lat temu, karierę swoja rozpoczął w komendzie w Zduńskiej Woli jako dzielnicowy. Z tą jednostką związany był przez 16 lat, a ukoronowaniem tej służby było stanowisko zastępcy komendanta rejonowego policji w Zduńskiej Woli. W latach 1999-2006 pełnił służbę jako komendant powiatowy policji w Łasku, a od 2006 kierował komendą w Łęczycy. Podinspektor Krzysztof Woskowski ma 51 lat i jest mieszkańcem Zduńskiej Woli.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!