Poprzednia generacja Suzuki Swift Poprzednia generacja Suzuki Swift

Poprzednia generacja Suzuki Swift. (© Rudolf Stricker/Wikipedia)

Oczekiwaliśmy na nowy model... Mamy inny, a jednak wciąż taki sam! Przynajmniej z zewnątrz. Czym nas zaskoczy? Czym rozczaruje? Jaki będzie nowy Suzuki Swift?

Z informacji, jakie podaje oficjalny dystrybutor Suzuki w Polsce wynika, że już na jesieni do salonów trafi nowy Suzuki Swift.

Nowy Swift to nadal piękne, miejskie auto. Z zewnątrz różnice praktycznie nie będą widoczne, choć zmiany dokonane w nowej generacji są znaczne. Ich dostrzeżenie nie wymaga jednak dobrego wzroku, a przyjrzenia się parametrom i wnętrzu auta.

Wewnątrz zmianie uległa deska rozdzielcza oraz wygląd zegarów. Wspomnieć warto również o przedłużeniu płyty podłogowej. Kilka centymetrów więcej na pewno przełoży się na wzrost miejsca na nogi na tylnej kanapie oraz na pojemność bagażnika.

Najnowsza generacja Suzuki Swift będzie oferowana z dwoma silnikami- benzynowym
1.2, osiągającym maksymalnie 94 KM, oraz turbodieselem o pojemności 1.3 i mocy 75 KM.

Zainteresowani starym modelem mogą nadal zakupic go w salonach. Dostępne są jeszcze egzemplarze wyprodukowane w 2009r. Salony udzielają na nie rabaty nawet do 10 400 zł.

Pamiętajmy tylko, iż w wypadku zakupu tych aut, nie mamy możliwości dowolnej konfiguracji wyposażenia… Mimo to może warto się skusić?

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!