Gra o tron Gra o tron

Gra o tron

Powrót do "Gry o tron" zapowiada kolejny zwiastun, tym razem blisko piętnastominutowy. Migawkom scen 4. sezonu towarzyszy komentarz twórcy serialu Davida Benioffa oraz odtwórców głównych ról.

Kolejna zapowiedź nowej serii odcinków serialu HBO na podstawie sagi „Pieśń Lodu i Ognia” G.R.R. Martina - "Gra o tron" sezon 4., który będzie emitowany od kwietnia br., została zaprezentowana w sieci.

W blisko piętnastominutowym zwiastunie wystąpił twórca serialu David Benioff oraz odtwórcy głównych ról, m. in. Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Maisie Williams.W serialu występują m.in.: Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Nikolaj Coster-Waldau, Kit Harington, Natalie Dormer, Maisie Williams and Sophie Turner. Twórami są: David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield. W serii odcinków czwartego sezonu pojawią się nowe postacie. Wśród nich holenderski aktor Michiel Huisman jako Styr - Magnar Thennu oraz Indira Varma jako Ellria Sand, zaś w postaci Mace'a Tyrella i księcia Oberyna wcielą się Roger Ashton-Griffiths i Pedro Pascal. Czwarty sezon opiera się na zdarzeniach przedstawionych w drugiej połowie powieści George'a R.R. Martina pt. "Nawałnica mieczy", co stanowi trzecią część serii. Do adaptacji wprowadzone zostały zmiany, między innymi wynikające z tego, że część równoległej historii rozgrywa się w książkowej części czwartej i piątej.Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!