Śląscy policjanci poszukują Dariusza Nożownika, podejrzanego o udział w bójce, w wyniku której zabił on nożem 19-letniego mężczyznę i próbował zabić jego ojca.

Dariusz NOŻOWNIK
s. Jana i Elżbiety
ur. 9.09.1981 r. w Katowicach
PESEL: 81090908696
leg. się dowodem osobistym AYX116409

21 sierpnia 2016 roku około 5.00 dyżurny katowickiej komendy policji został powiadomiony o rannym nastolatku.

Na ul. 3 Maja zostały skierowane patrole. Już wstępne ustalenia wykazały, że doszło tam do bójki kilkunastu osób, w trakcie której 19-letni chłopak został zraniony ostrym narzędziem.

Nastolatek trafił do szpitala. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy młody mężczyzna zmarł.

W śledztwie nadzorowanym przez Prokuraturę Okręgową w Katowicach zarzuty usłyszało już czterech mężczyzn.

Dwaj poszukiwani uczestnicy tragicznej bójki, po publikacjach ich wizerunków w mediach, sami zgłosili się do Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Apelujemy do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Dariusza Nożownika o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach pod numerem telefonu 32 200 14 44 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112.

Policja zapewnia anonimowość.

Jednocześnie przypominamy, czytamy w policyjnym komunikacie, że za ukrywanie i pomoc w ucieczce poszukiwanego grozi kara do 5 lat więzienia.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!