Chwalić się nie lubię, ponieważ skromność to cecha, którą wpajano mi od dzieciństwa. Jednak im człowiek starszy, tym częściej dochodzi do przekonania, że chwalić się należy i wypada, jeśli ma się czym chwalić.

Przysłowie - siedź w kącie a znajdą cię - właściwie we współczesnej rzeczywistości nie ma już racji bytu. Kto siedzi w kącie i czeka by tam go odkryto, może tak czekać do końca swoich dni. Ja osobiście, co prawda, nie lubię się chwalić, ale uważam, że siedzieć w kącie też nie powinnam.

A więc przechodzę do konkretów: w czerwcu, w łódzkiej galerii In Blanco, odbył się wernisaż mojej szóstej już wystawy tkaniny unikatowej. O tańcach na wystawie pisałam już, więc nie będę się powtarzać. Dzisiaj zatem kilka obrazków z wystawy.

A może jednak nie powinnam się aż tak bardzo chwalić? Podobno skromność jest jest cnotą królów. Bo ja wiem? Wcale nie jestem o tym tak do końca przekonana.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!