(© Google)

Google Street View pozwala nam zwiedzać świat sprzed ekranu komputera. Dzięki tej usłudze możemy zobaczyć miasta, oglądać własną okolicę, zdobywać szczyty, a od niedawna także penetrować oceany. Z okazji Światowego Dnia Oceanów Google przygotował dla nas podwodną podróż.

8 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Oceanów Z tej okazji Google przygotowało w ramach swojej usługi Street View podwodną podróż. W ponad 40 miejscach na światowych ocenach możemy oglądać walenie, rafy koralowe i inne bogactwa ogromnych zbiorników wodnych.

"Każde zdjęcie w Google Maps jest zapisem cyfrowym zlokalizowanych przez GPS podwodnych i przybrzeżnych środowisk, które można wykorzystać jako podstawę do monitorowania zmian w czasie" - czytamy na stronie projektu.

Czytaj także: Zobacz zwiastun "Marsjanina" Ridleya Scotta. Jest naprawdę świetny (wideo)


Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!