Infiniti zaprezentowało odświeżony model G37. Zmiany obejmują przednią część nadwozia, wnętrze oraz wyposażenie pojazdu.

W przedniej części nadwozia znajdziemy nowe przednie lampy zespolone z systemem doświetlania zakrętów z reflektorami biksenonowymi w standardzie. Kolejną zmianą jest przedni grill, natomiast przedni zderzak przemodelowano tak, aby znalazły się w nim światła przeciwmgielne, które dotychczas umieszczone były w zespolonych reflektorach.

Do wnętrza trafiło drewno wykończone na połysk i jaśniejszy odcień skóry. Zmiany objęły konsolę centralną, która dzięki zabiegom stylistów, przypomina tę z modeli EX i FX. Zegary i wyświetlacz LCD są na białym tle, dzięki czemu staną się one bardziej czytelne. Do G37 po raz pierwszy trafił system multimedialny Connectiviti. Dodatkowo możemy zamówić trzy nowe kolory lakieru: Smokey Quartz (dymny kwarc), Graphite Shadow (grafitowy cień) i Vibrant Red (żywa czerwień).

Pod maską znajdzie się silnik V6, o pojemności 3.7 l i mocy 328 KM. W opcjach znajdziemy napęd na tylne koła, napęd na cztery koła i cztery koła skrętne dla wersji S. Jednostka współpracować będzie z 7-stopniową skrzynią automatyczną lub 6-biegową manualną w modelu G37 Sport.
Sprzedaż rozpocznie się na wiosnę przyszłego roku i wówczas poznamy jego ceny.

Źródło: Infiniti

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: