(© Grzegorz Dembiński/Polska Press Grupa)

Od 2 czerwca dzięki usłudze Google Street View możemy spacerować po terenie Przystanku Woodstock. Wspólnie z Google zwiedzimy miasteczko namiotowe, tereny wokół sceny.

Od dzisiaj można odbyć wirtualny spacer po terenie, na którym odbywa się Przystanek Woodstock. Zdjęcia zostały zrobione podczas zeszłorocznej imprezy. Frajda jest duża, zwłaszcza dla tych, którzy mogą odszukać siebie na zdjęciach.

Wirtualny spacer jest możliwy dzięki WOŚP i Google. Zwiedzić teren Przystanku Woodstock można dzięki technologii Google Street View. Zdjęcia zostały zrobione podczas zeszłorocznej imprezy.

"Zdjęcia zostały wykonane podczas ubiegłorocznej, 20. edycji festiwalu i objęły praktycznie wszystkie przestrzenie przeznaczone dla uczestników wydarzenia. Tym samym namiotowe miasteczko Przystanku Woodstock dołączyło do setek polskich miejscowości, po których można spacerować dzięki Google Street View. Żaden inny festiwal na świecie nie zaistniał jeszcze w usłudze Google Street View w takiej skali" - czytamy na stronie WOŚP.

Czytaj także: Poznajcie LEGO Worlds. Minecraft doczeka się konkurencji i to nie byle jakiej


Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!