(© Red Bull Events)

Finał, który wyłoni polskiego reprezentanta na międzynarodowe starcie finałowe w Tokio odbędzie się już nadchodzącą sobotę 14 marca w poznańskim Eskulapie.

Muzyczny świat wciąż się zmienia, ale jedno pozostaje pewne – szacunek do trudnej sztuki turntablizmu. Red Bull Thre3style to światowe zawody dla tych, którzy za gramofonami radzą sobie doskonale – nieobce są im winylowe sztuczki i dobrze wiedzą, jak rozgrzać publikę na parkiecie.

Zawody powróciły do Polski po trzech latach – wtedy w 2012 roku triumfował DJ Kostek. W tym roku spośród wszystkich zgłoszeń eliminacyjnych, na które składał się 15-minutowy set zawierający co najmniej 3 gatunki muzyczne – jury wybrało 12 najlepszych party rockerów: 69BEATS, BEZ KSYWY, 
BLEQ, BTR, DAAZ, KOSTEK, FUNKTION,
LUTER ONE, 
NOZ, PAC1,
VAZEE oraz ZIMNA ŁAPA. 12 najlepszych mierzyła się ze sobą w realnej rywalizacji podczas dwóch półfinałów – w Krakowie i Sopocie.

Polski finał odbędzie się  już 14 marca w poznańskim Eskulapie. Tam sześciu najlepszych partyrockerów, którzy awansowali w półfinałach - BEZ KSYWY, BLEQ, KOSTEK, NOZ, PAC1, VAZEE - spotkają się w realnym pojedynku, walcząc swoimi umiejętnościami i selekcją o uznanie publiczności i sędziów. Na zwycięzcę czeka tytuł najlepszego polskiego party rockera, awans do światowych finałów w Tokio oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe od partnerów imprezy: głośniki Blaster od firmy NIXON, MAGMA zapewni torby i akcesoria DJ-skie, a GOPRO kultowe kamery.

Nie zabraknie najlepszych miksów, świetnych wizualizacji i zaciętej rywalizacji. Finał poprowadzi nikt inny jak Sztigar Bonko, a imprezę przed jak i po zawodach rozkręci grono sędziowskie, czyli Mr. Krime, FALCON1, Dj Twister oraz gościnnie ESKEI83 (zwycięzca zawodów w 2014 roku). Bilety w cenie 15 zł można kupić na miejscu lub www.biletomat.pl (do godz. 23:00 osoby zapisane na wydarzeniu na Facebooku mają wstęp bezpłatny).

Więcej informacji o zawodach www.redbull.pl/thre3style
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/324415017761729/

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!