Olga Bończyk Olga Bończyk

Olga Bończyk (© mat. organizatora)

Fundacja „Połączeni Pasją” zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na recital fantastycznej aktorki i wokalistki - Olgi Bończyk. Koncert rozpocznie się 28 kwietnia o godzinie 19.

„Odkąd pamiętam, zawsze marzyłam o tym by śpiewać" - tak mówi o swojej pasji do śpiewu Olga Bończyk. W kwietniowy wieczór artystka zaprezentuje recital pt. "Trzeba marzyć”, na który składają się polskie przeboje lat 60. i 70. Widzowie usłyszą m.in.: piosenki z repertuaru Ireny Santor – „Embarras”, Reny Rolskiej – „Jeszcze poczekajmy”, Marii Koterbskiej – „ Gdzie ty, gdzie ja” czy Wojciecha Młynarskiego – „Czas miłości”, a być może również „Pójdę wszędzie z tobą” – Urszuli Dudziak, "Sing, Sing" - Maryli Rodowicz, "Tyle słońca w całym mieście" - Anny Jantar, "Zatańczysz ze mną jeszcze raz" - Krzysztofa Krawczyka, czy "Szeptem" - Ludmiły Jakubczak.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcyAranżacje do wielu pełnych uroku utworów, które ma w swoim repertuarze Pani Olga, zostały przygotowane przez Jacka Piskorza - jednego z najbardziej utalentowanych pianistów i aranżerów w Polsce.

Zapowiada się niezwykłe spotkanie z pięknym głosem i ogromną wrażliwością.

Przed występem widzowie zobaczą na scenie niepełnosprawnych artystów z grupy teatralnej "Ton" pod kierownictwem Sylwii Maszewskiej.

Serdecznie zapraszamy na koncert, a tuż po nim na poczęstunek przygotowany przez głównego sponsora wydarzenia, firmę Your Catering Group.

Bilety w cenie 50 zł oferują: Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59 (rezerwacja również on-line w serwisie www.strefabiletow.pl), "Ewa Stemple", ul. Gdańska 63 oraz Sklep Muzyczny "Ale jazz!", ul. Pomorska 10.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!