Występ 26 Drużyny Harcerskiej "Żywioły" z Przedborza Występ 26 Drużyny Harcerskiej "Żywioły" z Przedborza

Występ 26 Drużyny Harcerskiej "Żywioły" z Przedborza (© Grzegorz Ciepielewski)

Dziś drugi dzień festiwalu. Właśnie zakończyły się przesłuchania konkursu piosenki w kategorii: harcerze (11-15 lat).

Jury w składzie Wioletta Ojrzyńska, Małgorzata Siarka, Agnieszka Grzywacz i Marek Rząsowski przysłuchiwało się występom sześciu zespołów, których członkowie mieszczą się w przedziale wiekowym 11-15 lat.

W czwartek odbyła się pierwsza część przesłuchań, wówczas wystąpiło aż 11 zespołów. Wyniki rywalizacji poznamy podczas koncertu finałowego w sobotę po godz. 17.

Jeszcze dziś (piątek, 3 grudnia) odbędą się kolejne przesłuchania konkursu piosenki - w kategorii wędrownicy (członkowie ZHP powyżej 16 lat) oraz w kategorii open (zespoły spoza ZHP).

XXV Ogólnopolski Harcerski Festiwal Artystyczny OPAL odbywa się w dniach 2-4 grudnia w Radomsku. Na festiwal składają się konkursy piosenki, plastyczny, literacki, fotograficzny oraz recytatorski. W imprezie biorą udział zarówno członkowie ZHP, jak i osoby nie mające nic wspólnego z harcerstwem. Oficjalna strona internetowa festiwalu znajduje się pod adresem www.opal.zhp.pl.

Serwis dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl objął patronat medialny nad XXV Ogólnopolskim Harcerskim Festiwalem Artystycznym OPAL.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!