Podczas spotkania Nominowanych do Polskich Nagród Filmowych 2017 poznaliśmy pierwszego laureata Orłów 2017, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. Nagrodę za Osiągnięcia Życia otrzymał Sylwester Chęciński.

Sylwester Chęciński jest reżyserem filmowym i twórcą kultowych polskich komedii, takich jak: „Sami swoi”, „Nie ma mocnych”, „Kochaj albo rzuć” czy „Rozmowy kontrolowane”. To także reżyser filmu „Wielki Szu”, który został nagrodzony Złotą Kaczką w kategorii Najlepszy Film w 1984 roku. Chęciński jako reżyser zadebiutował w roku 1961 filmem „Historia żółtej ciżemki”.

Podczas spotkania nominowanych do Polskich Nagród Filmowych Orły byli obecni m.in. Wojciech Smarzowski, Maciej Pieprzyca, Agata Kulesza, Agata Buzek, Jacek Braciak czy Izabela Kuna.

Ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2017 odbędzie się w poniedziałek, 20 marca o godz. 20:00 w Teatrze Polskim w Warszawie i będzie transmitowana przez Canal+. Relacja, która rozpocznie się o godz. 21:00 będzie odkodowana dla wszystkich abonentów NC+ oraz u wybranych operatorów TV kablowej.


Zobaczcie też: Perfumy "Warszawa". Powstał zapach, który ma kojarzyć się z naszym miastem [ZDJĘCIA, WIDEO]


Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!