Przez dwa dni (11 - 12 czerwca 2016 r.) trwać będzie w amfiteatrze w Ostrowcu Świętokrzyskim muzyczna impreza pod nazwą "Wesprzyj psiaka - wpłać piątaka", z której dochód przeznaczony jest na pomoc dla bezdomnych zwierząt.

To już kolejny koncert charytatywny mający na celu pomoc psom znajdującym się pod opieką Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Animals" organizowanym przezeń i Zespół Pomocy Koleżeńskiej. Magdzie Godlewskiej i Patrykowi Stępniowi, głównym animatorom koncertu i akcji pomocowej w ostrowieckim amfiteatrze udało się w tym roku zwerbować do udziału w imprezie zespoły nie tylko reprezentujące lokalny rynek muzyczny, ale także grupy znane w całej Polsce.

Koncert "Wesprzyj psiaka - wpłać piątaka" rozpoczął się w sobotni wieczór występem zespołu Konsystorz, który - jak się okazało - ma wśród ostrowieckiej młodej publiczności wielu oddanych fanów. Po tej grupie na scenie pojawił się Friedhof z Ćmielowa. Gwiazdą sobotniego koncertu był zespół z Żyrardowa Immortal Dreams, którego managerem jest znany z Wiadomości24.pl Adam Sęczkowski.

Druga część charytatywnego koncertu rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18. W ostrowieckim amfiteatrze w Parku Miejskim wystąpią wówczas: Boozer z Sandomierza, ćmielowski Azotox, stołeczny Cochise ze znakomitym wokalistą i aktorem Pawłem Małaszyńskim oraz Huckelberry Finn z Ostrowca Świętokrzyskiego. Prawo wstępu na koncert zapewnia wykupiona cegiełka - bilet w cenie 5 złotych.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!