(© http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Warsaw6vb.jpg&filetimestamp=20060924231117)

W piątek 27 sierpnia o godz. 10 na Krakowskim Przedmieściu obok kościoła św. Anny odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej pokazującej zrealizowane projekty w stolicy dzięki wykorzystaniu funduszy unijnych.

W otwarciu wystawy ma wziąć udział Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz wicemarszałek województwa mazowieckiego Ludwik Rakowski.

Podczas prezentacji zbioru fotografii zostanie podpisana umowa na dofinansowanie projektu „Modernizacja wiaduktu nad torami PKP w ciągu ul. Powązkowskiej”. Wartość projektu to 34 032 036,74 zł, wysokość dofinansowania wynosi 25 998 335,72 zł.

Stolica wraz ze spółkami miejskimi pozyskała z Unii Europejskiej 8,5 mld zł na realizację projektów zarówno inwestycyjnych jak i społecznych. Organizatorzy chcą dostarczyć więcej informacji mieszkańcom na temat samej UE oraz pokazać jak stolica wykorzystuje fundusze europejskie. Zwiedzający oprócz możliwości obejrzenia fotografii będą mogli uzyskać porady i wziąć udział w konsultacjach na temat pozyskiwania środków ze wspólnoty europejskiej.

Wystawę będzie można oglądać do niedzieli 5 września

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!