"Tusk zaczął błaznować i stał się śmieszny" - w ten sposób Janusz Palikot ocenił ostatnie wystąpienia premiera Tuska w sprawie ACTA. Palikot sądził, że Tusk zmienił zdanie, gdy ogłosił "zawieszenie" ratyfikacji ACTA. Tymczasem podczas wczorajszych konsultacji premier stwierdził, że nie wycofa się z podpisu pod umową.

Janusz Palikot komentował ostatnie posunięcia Donalda Tuska w sprawie ACTA na antenie Radia Zet. Stwierdził, że nie wie po co były konsultacje i rozmowy, skoro rząd nie zamierza wycofać się z podpisu umowy. Gdy dziennikarz zasugerował, że być może premier chce przekonać internautów do swoich racji Palikot odpowiedział, że różnica między Tuskiem, a Rydzykiem robi się coraz mniejsza.

Palikot powiedział też, że nie wie co dzieje się z Donaldem Tuskiem i że premier nie wie co mówi. Były poseł PO uważa, iż w sprawie ACTA zastosowano starą komunistyczną technikę, polegającą na tak długim prowadzeniu społecznego dialogu, aż rozmyje się energia protestujących. "To jest ohydna manipulacja władzy" - dodał Palikot.

Lider RP stwierdził również, że premierowi wydaje się, iż co kilka dni może zmieniać zdanie i manipulować opinią publiczną. Jak informuje wprost.pl Palikot w bardzo ostrych słowach podsumował działania premiera, mówiąc że jest to "nowy poziom niekompetencji, niestaranności i niesamowitego cynizmu".

Równie ciężkie zarzuty pod adresem Tuska padły na blogu Palikota, gdzie stwierdził m.in. że Tusk powinien być "aresztowany" politycznie za próby mataczenia w sprawie ACTA. Wzywa też internautów, by nie dali zrobić się w durnia.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!