Nowa wersja westernu "Siedmiu wspaniałych" trafi na ekrany kin we wrześniu tego roku. Tym razem na ekranie zobaczymy m.in. Chrisa Pratta i Denzela Washingtona.

Klasyczny western "Siedmiu wspaniałych" z 1960 r. przeszedł do historii kina. Zagrali w nim tacy aktorzy jak Steve McQueen czy Charles Bronson. W tym roku trafi na ekrany nowa wersja filmu.

Akcja obrazu rozgrywać się będzie w Rose Creek. Kontrolę nad miasteczkiem sprawuje przemysłowiec, Bartholomew Bogue, który daje się we znaki mieszkańcom. Ci ostatni postanawiają zatrudnić do ochrony siedmiu łowców nagród.

Western wyreżyseruje Antoine Fuqua. Filmowiec urodził się sześć lat po premierze oryginalnej produkcji. Znany jest z takich filmów jak "Strzelec" czy "Olimp w ogniu". Na ekranie zobaczymy m.in. Chrisa Pratta, Vincenta D'Onofrio, Denzela Washingtona, Ethana Hawke'a, Matta Bomera czy Petera Sarsgaarda.

Polska premiera zapowiedziana została na 23 września. W sieci można zobaczyć krótką zapowiedź filmu.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!