Nie liczy się solidne rządzenie państwem, liczy się dobry billboard!

Długo myślałem nad tytułem mojego artykułu, ostatecznie wybrałem - "Partia Photoshopa" bo przecież Platforma Obywatelska i jej politycy mają dużo wspólnego z tym znanym programem. Jednak przejdźmy do tego co nas najbardziej interesuje, czyli billboardu z odmłodzonym Donaldem Tuskiem. Z tego co mi wiadomo to "poprawia" się urodę ludzi z modelingu, branży filmowej i muzycznej - przecież trzeba jakoś wyglądać w poczytnych magazynach. W polityce taki proceder zdarza się naprawdę rzadko, chociaż ostatnio było głośno o rzeczywistym (czyt. operacja plastyczna) odmłodzeniu Władimira Putina. Do męskiego grona wirtualnie odświeżonych wszedł nasz premier. I co na to wszystko inni członkowie partii? Nic. Przecież Donald Tusk na plakacie wygląda normalnie, tak jak zawsze...

Billboard, oprócz świetnego zdjęcia, posiada także bardzo ambitne hasła, typu: "Nie róbmy polityki: Budujmy szkoły" lub w zależności od wersji "Budujmy drogi" oraz "Budujmy mosty". Sądziłem, że jeśli jest się politykiem, zwłaszcza premierem to polityka stoi na pierwszym miejscu. Widocznie się myliłem, od tej pory Prezes Rady Ministrów nie zajmuje się rządzeniem tylko graniem w piłkę nożną. A szkoły, drogi i mosty zbudują się same - wtedy to będzie prawdziwy cud! I to cud Platformy Obywatelskiej! Chyba, że to samo "budowanie" brutalnie przerwie PiS.

Dla PO i panów od public relations mam pewną uwagę. Więcej billboardów przy trasach wylotowych największych miast w Polsce. Taką zasadę wprowadzili już kilka lat temu na Białorusi - byłem tam i widziałem, tylko twarz na plakacie taka bardziej naturalna.

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!