Fot: Patryk Ulaszewski, z archiwum Fot: Patryk Ulaszewski, z archiwum

Fot: Patryk Ulaszewski, z archiwum.

Zapraszam do przeczytania drugiej części wywiadu z muzykiem Patrykiem Ulaszewskim.

Druga część wywiadu z wokalistą, kompozytorem i autorem tekstów - Patrykiem Ulaszewskim. Zapraszam do zapoznania się także z częścią pierwszą wywiadu.

Justyna Borowiecka: Wydałeś 3 Epiki – „Ponad tym” w 2013 r, „Seven” w 2014 roku i „Seven II” 7 w 2015 roku. To płyty składające się z kilku piosenek - z której epiki jesteś najbardziej zadowolony?
Patryk Ulaszewski:
Mam ogromny sentyment do albumu „Seven”. Jest to w skrócie opisana moja historia. Taka muzyczna biografia. Bardziej jednak cieszy mnie płyta „Seven II’. Pokazuje, że rozwijam się, idę do przodu, a przede wszystkim mój styl trochę uległ zmianie. Jestem dumny z tego, że się nie poddaję.

Justyna Borowiecka: Jeśli miałbyś wybrać trzech muzyków – wokalistów, z kim chciałbyś współpracować, zaśpiewać?
Patryk Ulaszewski:
Najbardziej chciałbym wystąpić z idolami wymienionymi na początku wywiadu, lecz zostaje to na razie w moich marzeniach. Jeżeli chodzi o polskich artystów byliby to Mrozu, Dawid Kwiatkowski, Szymon Chodyniecki.

Justyna Borowiecka: Jesteś młodym muzykiem, wiążesz swoją przyszłość z muzyką. A jeśli coś nie wyjdzie, masz jakiś plan B, coś innego, niż komponowanie i śpiewanie, co chciałbyś robić?. Jeśli tak, to coby to było?
Patryk Ulaszewski:
Jestem uczniem technikum geodezyjnego. Takie wykształcenie da mi zabezpieczenie finansowe na przyszłość. Ciągle jednak jest nadzieja. Nigdy nie wiadomo, kiedy nadejdzie moje „5 minut”.

Justyna Borowiecka: Jakie jest Twoje największe marzenie?
Patryk Ulaszewski:
Największym moim marzeniem jest być człowiekiem spełnionym pod każdym względem. Mieć dom, ładny, przytulny (nie pałac). Mieć rodzinę, dzieci oraz spełnić się w muzyce. Chciałbym dawać kiedyś koncerty, które byłyby totalnym widowiskiem audio-wizualnym, gdzie nie byłoby żadnych niedopracowanych elementów.Przeczytaj cały wywiad:
Przeczytaj cały wywiad: Patryk Ulaszewski: 'Nigdy nie wiadomo, kiedy nadejdzie moje 5 minut' - część 2 wywiaduPierwszy - WATCH ME Polish Version by Silentó (Patrz Na Mnie)
https://www.youtube.com/watch?v=px18cwzzvpk&feature=youtu.be

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!