Pędził z rodzącą żoną do szpitala. Zatrzymała ich policja i przyjęła poród Pędził z rodzącą żoną do szpitala. Zatrzymała ich policja i przyjęła poród

Pędził z rodzącą żoną do szpitala. Zatrzymała ich policja i przyjęła poród (© Pixabay.com)

Funkcjonariusze otwockiej policji zatrzymali do kontroli samochód. Zamiast dać mandat, odebrali poród.

To, co miało być zwykłą kontrolą drogową okazało dla dwójki otwockich policjantów niecodziennym i niezwykle trudnym wyzwaniem. 25 stycznia funkcjonariusze zatrzymali do kontroli Forda, który łamiąc przepisy, pędził krajową 17-stką. Gdy samochód zatrzymał się do kontroli, okazało się, że w środku, oprócz kierowcy znajduje się ciężarna kobieta, która lada moment może urodzić.

Funkcjonariusze pozwolili kierowcy odjechać, jednak kobieta zaczęła już rodzić. Mundurowi zadbali o bezpieczeństwo pasażerów Forda, a także pomogli w akcji porodowej. Noworodka i jego matkę zabrała do szpitala karetka.


Zobaczcie też: Szymon, 10-letni łowca przygód podbija świat


Motofakty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!