"Chcę odejść jako przyjaciel Bayernu" - powiedział w grudniu prezesowi Bayernu Pep Guardiola. Miniony sezon pokazał, że szkoleniowiec zostawia bawarską drużynę w bardzo dobrej formie.

Pep Guardiola po trzech latach żegna się z Bayernem Monachium. 45-latek rozpocznie wkrótce pracę z Manchesterem City. W minionym sezonie Hiszpan wywalczył z ekipą z Bawarii dublet, puchar oraz mistrzostwo Niemiec. Jednym z trofeów, po które nie sięgnął podczas swojej pracy w Monachium, był Puchar Europy. - Nie udało mi się wygrać Ligi Mistrzów, za co bardzo przepraszam. Jestem jednak pewny, że ten zespół, a przede wszystkim ci piłkarze, sięgną po to trofeum w najbliższym latach. Dziękuję ci Bayernie Monachium. Mia san mia - powiedział Guardiola.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!