(© http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Ba_A319-131.g-eupo.750pix.jpg&filetimestamp=20050505110717)

Personel pokładowy British Airways w większości opowiedział się za ogłoszeniem strajku w czasie świąt Bożego Narodzenia, chcąc w ten sposób zaprotestować przeciw zwolnieniom i zmianom w kontraktach oznaczających obniżenie pensji.

Strajk rozpocznie się 22 grudnia i potrwa do 2 stycznia. W związku ze strajkiem spodziewane są znaczne zakłócenia lotów w okresie świątecznym. BA oferuje pasażerom, którzy maja zarezerwowane loty w okresie strajku oraz w 48 godzin po obu stronach tych dat - zmianę rezerwacji swoich lotów na inny lot, rozpoczynający się w ciągu najbliższych 12 miesięcy bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeśli podróżni nie dokonają zmian w rezerwacji linie lotnicze British Airways będą informowały klientów o zmianach w swoich lotach przez e-mail lub SMS.

Źródło: http://news.bbc.co.uk/1/hi/business/8411214.stm

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!