PGE GKS zwycięski w Białobrzegach nad Pilicą. Drugoligowiec pokonany [GALERIA]

Adam Kieruzel
W zespole PGE GKS Bełchatów testowanych było czterech zawodników. Zabrakło Michała Kołodziejskiego i Macieja Masa Michał Antczak / GKS Bełchatów
PGE GKS Bełchatów w pierwszym letnim meczu towarzyskim pokonał drugoligowy Górnik Łęczna 2:0 (1:0). Bramki dla "Brunatnych" zdobywali w 9. minucie gry z rzutu wolnego Bartłomiej Bartosiak oraz w 55. minucie meczu Viktor Putin po podaniui Dawida Flaszki. Kolejny sparing beniaminek Fortuna 1. Ligi rozegrał na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3 w Bełchatowie. Rywalem w sobotę 29 czerwca będzie ekstraklasowicz Wisła Kraków.