Premiera "Pięćdziesięciu twarzy Greya", jednego z najbardziej oczekiwanych filmów zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem, fani serialu postanowili umilić sobie oczekiwanie i stworzyli bardzo oryginalny trailer, w którym Anastasia i Grey to ludziki LEGO.

Film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" jest adaptacją powieść E.L. James. Główną bohaterką jest studentka literatury Anastasia Steele (Dakota Johnson), która poznaje przystojnego miliardera Christiana Greya (Jamie Dornan), z którym zaczyna ją łączyć nietypowa więź.

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 13 lutego, w USA film obejrzeć będzie można 2 dni wcześniej. Emocje związane z filmem stale podkręcają nie tylko liczne zwiastuny, ale również teledyski do piosenek promujących produkcję.

Wydawać by się mogło, że nic nie będzie w stanie nas już zaskoczyć. Tymczasem, w sieci pojawił się bardzo oryginalny trailer, w którym główni bohaterowie to ludziki LEGO.

Zobacz także: Bojkot Pięćdziesięciu twarzy Greya? "50 Dollars not 50 Shades" na Facebooku

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!