Chwila nieuwagi mogła skończyć się wielką tragedią.

Sporo szczęścia miał trzyletni chłopczyk, który wypadł z okna mieszkania na drugim piętrze bloku przy ul. Bursztynowej w Piekarach Śląskich. Do wypadku doszło wczoraj (23 marca) około godz. 16.30. Dzisiaj miejscowa policja poinformowała o zdarzeniu.

Jak powiedział nam asp. sztab. Piotr Budzyń, oficer prasowy policji w Piekarach Śląskich to był nieszczęśliwy wypadek. - Chłopczyk przebywał w pokoju razem z matką. Wystarczyła chwila nieuwagi z jej strony i doszło do nieszczęścia. Kobieta dosłownie na moment spuściła malca z oczu, a wtedy ten wdrapał się na parapet, wychylił przez uchylone okno i wypadł na zewnątrz - relacjonuje Budzyń.

Niestety w miejscu gdzie upadł nie było żadnych krzaków czy żywopłotu, nic więc nie zamortyzowało tego upadku. - Trzylatek został odwieziony do Szpitala Dziecięcego w Chorzowie. Doznał ogólnych obrażeń, które na szczęście nie zagrażają jego życiu - mówi policjant.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!