Kolejna wersja baśni "Piękna i Bestia" wkrótce trafi na polskie ekrany. W roli głównej zobaczymy Emmę Watson.

Bella, błyskotliwa, piękna i niezależna młoda kobieta, szukając zaginionego ojca, trafia do ponurego zamku Bestii. Uwięziona w tajemniczej posiadłości dziewczyna z czasem zaprzyjaźnia się z jej zaczarowanymi mieszkańcami. Tam poznaje Bestię… Mimo początkowego przerażenia Bella stopniowo zaczyna dostrzegać dobre serce i duszę Księcia, uwięzionego w ciele potwora.

W roli Belli zobaczymy Emmę Watson. Bestię zagrał Dan Stevens. Na ekranie zobaczymy też Ewana McGregora i Luke'a Evansa. Film wyprodukowany przez wytwórnię Disneya wyreżyserował Bill Condon, który ma na koncie pierwszą część sagi "Zmierzch" oraz obraz "Piąta władza".

Muzykę do filmu stworzył Alan Menken. Kompozytor po raz kolejny zmierzył się z tematem, bo był już twórcą ścieżki dźwiękowej do filmu animowanego "Piękna i Bestia" z 1991 r. Artysta napisał też muzykę do takich produkcji jak "Mała syrenka", "Aladyn", "Pocahontas" czy ostatnio "Sausage Party".

Film "Piękna i Bestia" trafi do kin 17 marca. W sieci można obejrzeć nowy zwiastun.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!