Monika Dryl, Aleksandra Hamkało, Łukasz Maciejewski w trakcie spotkania "Piękno niejedno ma imię Monika Dryl, Aleksandra Hamkało, Łukasz Maciejewski w trakcie spotkania "Piękno niejedno ma imię

Monika Dryl, Aleksandra Hamkało, Łukasz Maciejewski w trakcie spotkania "Piękno niejedno ma imię." (© mat orgaznizatora)

Czy można równocześnie rozkoszować się smaczną kawą, dobrą książką i robić się na bóstwo? Oczywiście, że tak ale nie siedząc w domu na kanapie z papilotami na głowie ...

Jest to możliwe w stolicy, w salonie Milek Design, gdzie oprócz najwyższej jakości usług fryzjerskich i opieki doświadczonych stylistów odbywają się wydarzenia kulturalne, wystawy, spotkania, a także działa księgarnia i kawiarnia. Prawdziwa rozkosz dla duszy i ciała. Czy kobiecie potrzeba coś więcej?

- Każdego dnia chcemy wydobywać z naszych klientek to co najpiękniejsze. Dlatego oferujemy im nie tylko oddanie się w ręce najlepszych profesjonalistów, ale również dostęp do nowości wydawniczych oraz wydarzeń kulturalnych. Wierzymy, że nasze działania pozwolą każdej kobiecie podkreślić jej piękno – zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne” – mówią zgodnie właściciele Milek Design, Katarzyna Poniatowska-Miłek i Dariusz Miłek, którzy od lat konsekwentnie angażują się w działania kulturalne i artystyczne.

Styliści Milek Design byli m.in. partnerami festiwalu Sieradz Open Hair współtworząc niezwykłe stylizacje inspirowane sztuką Antoine’a Cierplikowskiego, współpracują z aktorkami, dziennikarkami, muzykami, współdziałają z projektantami mody, specjalizują się w metamorfozach i stylizują sesje zdjęciowe.

-Wierzymy, że fryzjerstwo to sztuka. Dlatego cieszymy się, że możemy wspierać innowacyjny koncept salonów Milek Design, który pozwala zmieniać oblicze salonu fryzjerskiego, które staje się miejsce wydarzeń kulturalnych, w których styliści stają się są przewodnikami zarówno po świecie urody jak i kultury. - przekonuje Magdalena Wieczorek reprezentująca markę Schwarzkopf Professional, partnera wspierającego Milek Design.

W stylowej retro przestrzeni salonu przy Hożej oraz nowo otwartym, nowoczesnym salonie, przy ul. Tamka w Warszawie w autorskiej księgarni Oficyny Wydawniczej Wilk&Król na klientki czekają pięknie wydane książki wraz ze specjalnym rabatem. Dodatkowo we wszystkich salonach klienci mogą korzystać także z książek i gazet w pierwszych w Polsce fryzjerskich czytelniach.


Marka Milek Design chętnie angażuje się w działania wspierające czytanie, organizując wydarzenia literackie oraz biorąc udział w akcjach na rzecz czytelnictwa. Do swoich salonów zapraszają miłośników piękna, dobrego smaku i literatury, którzy w czasie takich spotkań jak retro wieczór pasjonatów sztuki i kuchni w ramach projektu „Przystawka z kultury”, promocja książki szwedzkiej pisarki Anny Jansson „Salon d’amour”. czy w czasie wiosennej kampanii „Czytanie dodaje urody”, przekonują się, że kupowanie i czytanie książek, nie mniej niż modne cięcie i świeży kolor, mogą nas upiększyć.

Od czterech lat salony Milek Design są również partnerem satelickim Big Book Festival – międzynarodowego festiwalu czytania w Warszawie. W ramach każdej edycji wydarzenia salon przygotowuje dla swoich klientów wyjątkowe atrakcje. Tegoroczna edycja Dużego Festiwalu Książki splotła się z otwarciem nowej lokalizacji salonu Milek Design, przy ul. Tamka 29. Inauguracją tego wydarzenia był specjalny wieczór poświęcony Marilyn Monroe, w ramach którego aktorki – Monika Dryl oraz Aleksandra Hamkało interpretowały fragmenty książki o ikonie kina „Ostatnie seanse”.

Jesienią właściciele salonu planują kolejne kulturalne atrakcje. W pięknej przestrzeni Milek Design, przy Tamka będzie można obejrzeć wyjątkowy wernisaż fotografii Wujaszka Liestyle „Włosy, książka, kawa” oraz pokaz zdjęć niezwykłego projektu fotograficznego „Pokaż mi, jaką masz fryzurę, a powiem Ci, jak wygląda twój pies”, prezentującego psy i ich właścicieli w podobnych stylizacjach.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!