Już po raz piąty Kompania Piwowarska S.A. ogłasza konkurs skierowany do organizacji pożytku publicznego na dofinansowanie projektów skierowanych do osób i grup wykluczonych społecznie z powodu ubóstwa.Wysokość dofinansowania wynosi aż 90 proc. kosztów.

Uczestnikiem konkursu może być każda organizacja pozarządowa pożytku publicznego
w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 24.kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego
i wolontariacie, która jest zarejestrowana na terytorium RP oraz w okresie do 16. lipca 2010 pisemnie zgłosi projekt swojego przedsięwzięcia na formularzu wniosku dostępnym na stronie internetowej konkursu pod adresem www.warto.eu oraz wypełni elektroniczne zgłoszenie. Organizacja obowiązana jest posiadać minimum 10 proc. udziału własnego na realizację zgłoszonego projektu. Dofinansowanie będzie przyznawane w dwóch kategoriach konkursowych: 100 tys. zł dofinansowania i 50 tys. zł dofinansowania.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!