Oficjalne ujęcie "Zaćmienia" Oficjalne ujęcie "Zaćmienia"

Oficjalne ujęcie "Zaćmienia" (© Summit Entertainment)

Po "Zmierzchu" i "Księżycu w nowiu" przyszedł czas na "Zaćmienie"- trzecią część porywającej sagi o miłości wampira do śmiertelnicy i związanych z nią perypetiami. Premiera filmu ma przypaść dopiero na koniec czerwca 2010r., ale mamy już pierwsze ujęcie!

Zdjęcia do kolejnej filmowej części wampirzej sagi kręcone są w Vancouver (Kanada). Na ekranach zobaczymy aktorów odgrywających dotychczasowe główne role Belli, Edwarda, Jacoba, Alice czy Charliego (kolejno: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Greene i Billy Burke), ale także nowe twarze, m.in. Bryce Dallas Howard, która zastąpi graną dotychczas rolę Victorii- Rachelle Lefevre.

"Zaćmienie" jest kontynuacją dwóch poprzednich części sagi "Zmierzch". Bella będzie musiała zadecydować, które uczucie jest silniejsze: miłość do Edwarda Cullena czy głęboka przyjaźń z wilkołakiem Jacobem. Ostatnie dni roku szkolnego dziewczyny przeplatają się z kolejnymi wieściami o licznych atakach na niewinnych ludzi w Seattle, niedaleko Forks, w którym żyje Bella. Ofiary padają z rąk młodych wampirów kierowanych przez mściwą Victorię, których głównym celem jest zgładzenie ukochanej Edwarda...

Premiera filmu odbędzie się 30 czerwca 2010 roku.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!