(© Kadr z filmu/YouTube)

Asa Butterfield zagrał chłopca, który jako pierwszy człowiek przyszedł na świat na Marsie. Światowa premiera filmu "The Space Between Us" zaplanowana została na sierpień.

Gardner Elliot to dociekliwy i inteligentny chłopak, który przyszedł na świat w nietypowych okolicznościach. Urodził się podczas pierwszej misji kolonizującej Marsa. Młodzieniec dorastał w otoczeniu kilkunastu osób i bez rodziców. Postanawia poszukać ojca i dowiedzieć się więcej o planecie, z której pochodzili jego przodkowie.

Film "The Space Between Us" swoją premierę będzie miał w sierpniu. W roli głównej wystąpi Asa Butterfield. Aktor znany jest z filmu "Gra Endera" i "Chłopiec w pasiastej piżamie". Na ekranie pojawi się też Gary Oldman. Obraz wyreżyserował Peter Chelsom.


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!