Google stara się podtrzymać zainteresowanie Google Glass, czyli Okularami Google. Tym razem pokazuje wideo nakręcone tym "wynalazkiem".

Google Glass to projekt, o którym praktycznie nic nie wiemy, a wzbudził spore zainteresowanie. Firma sprytnie dawkuje informacje o swoim nowym wynalazku, czym jeszcze bardziej stara się podsycić zainteresowanie. Na początku był film, prezentujący wizję tego jak, Okulary Google ułatwiają codzienne życie, zatytułowany "Pewnego dnia...".

Tym razem na oficjalnej stronie na Google+ udostępniono filmik nagrany ponoć okularami ze stajni Google.

Zobacz film
Na krótkim, piętnastosekundowym, nagranym w rozdzielczości 720p wideo, możemy zobaczyć skoki na trampolinie widziane z perspektywy ludzkich oczu. Nie widać wstrząsów, a ręce filmującego są wolne.

Oprócz samego wideo udostępniono także zdjęcia umieszczone na oficjalnej stronie projektu na Google+, co sugeruje, że materiały rzeczywiście zostały wykonane Okularami Google.

>> Zobacz udostępnione materiały!Czego jeszcze się dowiemy o Okularach Google?

Znajdź nas na Google+

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!