Zalew Zegrzyński – ulubione miejsce wypoczynku warszawiaków – znajduje się już 35 km do stolicy. Udany weekend spędzą tu amatorzy sportów wodnych, wycieczek rowerowych, a jesienią – także grzybiarze.


Zalew Zegrzyński to wspaniałe miejsce do wypoczynku i rekreacji. Szczególnie polecam je miłośnikom żeglarstwa, gdyż

rzekę Narew
można stąd dopłynąć do jezior mazurskich.


Jeżeli nie mamy własnego sprzętu możemy go wynająć w EMPER YACHT - Nieporęt . Ceny są dostępne nawet dla mniej zasobnych finansowo.

Wynajecie
kajaka
10 zł/godzinę, 50 zł/dobę


Wynajecie jachtu
50 zł/godzinę,
200 zł/dobę


Motorówka 5 - 6 osób ze sternikiem
250 zł/godzinę


 


Nad Zalewem Zegrzyńskim postanowiłem spędzić pierwszy jesienny weekend tego roku. Spodziewałem się tłumów warszawiaków z uwagi na piękną pogodę, jednak pomyliłem się.
Było pusto cicho i pięknie, tylko na wodzie pływały olbrzymie łodzie motorowe, jachty, żaglówki oraz małe łódki z wędkarzami. Większość ośrodków świeci pustakami. Trochę mnie to dziwi, bo przy tak wspaniałej pogodzie powinny tętnić życiem.


 


Według synoptyków szykuję czeka nas piękna
złota jesień. Nie siedźmy w domu, naprawdę jest gdzie wypoczywać.
Ja jeszcze raz zapraszam nad Zalew Zegrzyński naprawdę warto.


Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!