Dokładnie siedem miesięcy temu reprezentacja Polski wygrała swój ostatni mecz, jej rywalem była Bułgaria. Kolejne spotkania zakończyły się trzema remisami i trzema porażkami. Teraz polscy piłkarze wyruszyli do Ameryki Północnej, gdzie rozegrają mecz z USA i Ekwadorem.

W Chicago polska reprezentacja spotka się 9 października ze Stanami Zjednoczonymi. Amerykanie uczestniczyli w kilku ostatnich mistrzostwach świata.

W Montrealu biało-czerwoni zmierzą się 12 października z Ekwadorem. Nasi piłkarze spotkali się dotychczas z tą drużyną dwa razy. Pierwszy raz w listopadzie 2005 roku, w Barcelonie - mecz zakończył się wygraną biało-czerwonych 3:0. Pół roku później ponownie, w fazie grupowej mundialu w Niemczech. Wtedy to Ekwadorczycy byli górą, pokonując wówczas kadrę Pawła Janasa 2:0.

Franciszek Smuda wciąż eksperymentuje ze składem, szykują się kolejne debiuty. Czy uda się w najbliższą sobotę a później we wtorek pokonać USA i Ekwador?

9.10. –sobota – mecz z USA o godz: 1:35 (czasu polskiego)
12.10 – wtorek – mecz z Ekwadorek o godz: 21:45
Wszystkie mecze będą transmitowane w TVP1

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!