Prezes Polonii Warszawa ogłosił, że piłkarze "Czarnych Koszul" mają trenować 2 razy dziennie do końca czerwca. Według ekspertów prezes chce w taki sposób sprowokować piłkarzy, aby ci z własnej woli zerwali kontrakty.

Większość piłkarzy o tej porze myśli o odpoczynku, rodzinie oraz wakacjach. Nie dotyczy to piłkarzy Polonii Warszawa; prezes wymyślił, że ukarze ich w oryginalny sposób - piłkarze będą normalnie trenować do końca czerwca.

Zgodnie z prawem zawodnikowi przysługuje 30-dniowy urlop. Żeby wymigać się od trenowania w czerwcu, zawodnicy "Czarnych Koszul" wymyślili, że wezmą urlop właśnie na ten miesiąc. Nic z tego, zgodnie z przepisami, wolne przysługuje im w perspektywie całego roku. Tak więc Wojciechowski może dać im urlop dopiero w grudniu na święta - czytamy w "Przeglądzie Sportowym"

Według ekspertów, piłkarze mogą oskarżyć Wojciechowskiego o mobbing, a wtedy przy korzystnym dla piłkarzy rozstrzygnięciu sprawy przez sąd, Polonia może zostać zdyskwalifikowana i zniknąć z mapy polskiego futbolu.

Znajdź nas na Google+

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!