Hala widowiskowo – sportowa oraz kompleks dwóch boisk "Orlików", to nowo powstałe inwestycje w Piotrkowie Kujawskim.

“BUDOWA HALI WIDOWISKOWO
SPORTOWEJ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM”.


Wykonawca Przedsiębiorstwo “BUDROX” Sp. z o.o w Gostyninie.Budowa kompleksu dwóch boisk w Piotrkowie Kujawskim w ramach programu Moje boisko - Orlik 2012. - Piotrków Kujawski Wszedł na budowę 12 listopada 2008 roku. Dzięki ich działaniu powstało boisko użytkowe o wymiarach 19 metrów szerokości i 36 metrów długości, wraz z pomieszczeniami socjalno-sanitarnymi, zapleczami i szatniami o ogólnej powierzchni około 1300 m². W hali jest 240 miejsc siedzących.


Koszt zadania jest znaczny wyniósł ponad 4,5 miliona złotych. Inwestycja współfinansowana jest ze środków Samorządu Województwa Kujawsko
Pomorskiego.


Miejscowe władze zakładają, że w pierwszej kolejności z hali korzystać będą uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, natomiast po zajęciach lekcyjnych hala będzie udostępniona dla stowarzyszeń sportowych i mieszkańców gminy.

Budowa kompleksu dwóch boisk w Piotrkowie Kujawskim w ramach programu Moje boisko - Orlik 2012.Pozwoli na oddanie dwóch boisk.
Boiska do piłki nożnej o wymiarach 30,0m x 62,0m o powierzchni 1860m2 (pole gry 26,0m x 56,0m) wyposażonego w dwie kompletne bramki z siatkami mocowane w tulejach montażowych;
Boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 28,0m x 44,0m o powierzchni 1232m2 (pole gry 20,0m x 40,0m)

Sposób wykorzystania boisk analogiczny jak Hali Widowiskowo-Sportowej.
Aktualnie trwają końcowe prace nad ich zakończeniem i oddaniem w użytkowanie.Piotrków Kujawski to także Połajewo.W tym roku w Połajewie nad Gopłem odbyła się XII edycja Ogólnopolskiego Maratonu Windsurfingowego „Połajewo’2010” – bez wątpienia największa impreza sportowa tego lata w powiecie radziejowskim i nie tylko.


Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!