Politycy Prawa i Sprawiedliwości nie będą brali udziału w programach Tomasza Lisa. Nie będą również udzielali wywiadów dla "Newsweeka".

Czarę goryczy przelało ocenzurowanie wywiadu z Hofmanem przez onet.pl. Hofman miał tam w dosadnych słowach ocenić działalność Tomasza Lisa: "W wywiadzie, który miał zostać opublikowany w Onecie, zapytano mnie o okładki "Newsweeka". Powiedziałem, że tego typu publikacje mogą nakręcać zamachowców, że Lis przekroczył wszelkie granice nie tylko rzetelności, ale przede wszystkim przyzwoitości. Publikację rozmowy ze mną uzależniono od wycięcia z niej nieprzychylnych dla Lisa fragmentów. Nie mogłem zgodzić się na taką cenzurę, więc wywiad wylądował w koszu" - czytamy na niezależna.pl

We wczorajszym programie Lisa nie było już żadnego polityka PiS. Był za to Czesław Bielecki, kandydat tej partii w ostatnich wyborach na prezydenta Warszawy. Bielecki powtórzył zarzuty Hofmana; dodatkowo stwierdził, że ostatnia okładka "Newsweeka" do bólu przypomina słynnego "zaplutego karła reakcji".

https://plus.google.com/u/0/

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!