Chłopiec, którego ciało zostało dziś wyłowione Chłopiec, którego ciało zostało dziś wyłowione

Chłopiec, którego ciało zostało dziś wyłowione. (© Materiały prasowe)

Dokładnie tydzień temu na Mazurach zaginął Daniel Kaczmarczyk. Chłopak nie wrócił z ogniska z przyjaciółmi. Dziś około godziny 11 znaleziono jego zwłoki.

O zaginięciu Daniela media informowały od tygodnia. My również o tym pisaliśmy. O odnalezieniu zwłok zaginionego Daniela Wiadomości24.pl dowiedziały się dziś bezpośrednio od ojca chłopca.
- Odebraliśmy telefon z policji z informacją, że znaleziono ciało naszego syna nad jeziorem. Daniel podobno był bez spodni. Jesteśmy załamani, przecież to był nasz syn - relacjonuje dzisiejsze wydarzenie ojciec Daniela.

- Po tygodniu poszukiwań znaleziono zwłoki Daniela. Ciało odnalazł dziś około godziny 11 wędkarz nad jeziorem Nowe Kiełbonki. O znalezisku natychmiast powiadomił policję. Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną zgonu, wiadome będzie to dopiero po sekcji zwłok, która odbędzie się jutro, najpóźniej w poniedziałek - mówi dla Wiadomości24.pl oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie nadkomisarz Mariusz Jaskólski.

Zastanawiający jest fakt, że jezioro i przyległe tereny przez tydzień były przeczesywane przez policję, straż pożarną i mieszkańców wsi, którym nie udało się natrafić na żaden ślad zaginionego chłopca.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!