Plac zabaw Plac zabaw

Plac zabaw (© Ewa Krzysiak)

Dlaczego uważasz, że nie możesz robić z wnuczką babek z piasku? I co z tego, (babciu, dziadku) że czasem w kościach trzeszczy i już nie nadążasz za swoim wnukiem? Teraz możesz bez podejrzeń o zdziecinnienie pobawić się na placu zabaw.

Powrócić do lat dzieciństwa i pobawić się na placu zabaw możesz w... Jaworznie. Tam właśnie powstał plac zabaw dla dorosłych. Inicjatorem tego pomysłu była jedna z firm. Propozycja przypadła do gustu władzom miasta, a projekt został przekazany do realizacji Miejskiemu Zarządowi Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie.

Plac zabaw jest już otwarty i przyciąga nie tylko dorosłych (choć z myślą o nich powstał) ale także i dzieci, których tu nie brakuje. W sąsiedztwie znajduje się ogródek jordanowski, z którego dzieci przeniosły się na plac zabaw dla dorosłych. Mogą tu czuć się bezpiecznie, ponieważ na tym placu nawet dziecko nie zrobi sobie krzywdy. Znajdują się tu cztery urządzenia przeznaczone do ćwiczenia nóg, rąk, mięśni brzucha i ramion. Wkrótce zostanie postawione kolejne, tzw. twister. Obiekt jest dosyć oryginalny, stanowi połączenie placu zabaw z siłownią.

Aby nie dochodziło do aktów wandalizmu obiekt jest stale monitorowany, a i straż miejska na ten plac zabaw często zagląda.

Żródła: Gazeta.pl i Jaworzno.naszemiasto.pl

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!