(© Kiclaw/potwierdzone i zarchiwizowane w systemie Wikimedia OTRS.)

Pociągi nie zatrzymują się na stacji metra Politechnika. Pasażerowie zostali ewakuowani, ponieważ służby metra dostały informację o podejrzanym pakunku.

Na stacji metra Wilanowska pasażerowie musieli opuścić pociąg, ponadto usłyszeli komunikat, że pociąg nie ruszy przez 20 min. Korzystający z metra zachęcani są do korzystania z komunikacji naziemnej.

Przyczyną problemów z prawidłowym funkcjonowaniem metra jest komunikat o pozostawionym na peronie pakunku. Na prośbę policji, została całkowicie zamknięta stacja.

Pociągi kursują na dwóch pętlach: od Młocin do Centrum i od Kabat do Wilanowskiej. Na pominiętym odcinku zorganizowano zastępczą komunikację autobusową - informuje TVN Warszawa

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!