Śladami Neli Śladami Neli

Śladami Neli. Przez dżunglę morza i oceany.

"Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany" autorstwa Neli Małej Reporterki dostępna w sprzedaży od 30 marca 2016 roku.

Premiera najnowszej książki autorstwa Neli Małej Reporterki odbędzie się już w środę 30 marca 2016! „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany” to piąta z kolei pozycja w literackim dorobku podróżniczki i najmłodszej na świecie reporterki.

Dziesięcioletnia Nela od pięciu lat podróżuje po świecie, poznając kulturę i obyczaje najbardziej egzotycznych miejsc na Ziemi. Wśród państw, które zwiedziła są m.in. Boliwia, Etiopia, Wietnam, Japonia, Tanzania, Peru, Mauritius i wiele, wiele innych. W swoich książkach i reportażach ta mała dziewczynka pokazuje najciekawsze strony świata widziane z perspektywy dziecka.

W książce „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany” czytelnicy podążają śladami Neli
w najbardziej odległe zakątki świata. Począwszy od malowniczych krajobrazów Wietnamu, przez zapominane miasto plemienia Machu Picchu czy boliwijską Drogę Śmierci, aż do wioski etiopskiego plemienia Galeb. Czytelnicy razem z Nelą obserwują dzikie oceloty, w Ameryce Południowej poznają tradycję strojenia andyjskich lam, w Panamie zaś wspólnie tropią trujące żaby. Nie zabraknie również podwodnych przygód i nurkowania przy wraku!

„Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany” to książka po brzegi wypełniona nie tylko przygodami dziesięcioletniej reporterki, ale także kolorowymi zdjęciami z podróży, mapami i ciekawostkami. Atrakcją zarówno dla przedszkolaków, jak również starszych dzieci są ukryte w książce QR kody. Po ściągnięciu specjalnej, darmowej aplikacji, czytelnicy zyskują dostęp do dodatkowych
i niepublikowanych wcześniej filmików z przygodami, które opowiada Nela.

Cykl książek Neli Małej Reporterki, obejmuje cztery dostępne już tytuły: „10 niesamowitych przygód Neli”, „Nela na 3 kontynentach, podróże w nieznane”, „Nela i tajemnice świata” oraz „Nela na tropie przygód”. Za swoje dokonania literackie Nela została nagrodzona m.in. Bestsellerem Empiku 2015 w kategorii Literatura dla dzieci oraz wyróżniona w konkursie „Świat przyjazny dziecku”.
Książka „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany” została wydana nakładem wydawnictwa Burda Książki.

Sugerowana cena: 34,99 zł

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!