Miesiące przygotowań i jedno, jedyne, niepowtarzalne przyjęcie ślubne odbywające się w jedno popołudnie, jeden wieczór i noc (nie licząc poprawin). Piękne chwile szybko się kończą, lecz by je zachować powinniście je utrwalić.

A jeśli do tego macie za co podziękować swoim bliskim, a z całą pewnością macie, zróbcie to za pomocą ślubnych podziękowań, które nie tylko wywrą dobre wrażenie na waszych najbliższych, ale i pozwolą im zapamiętać te szczególne momenty, które przeżyliście razem. I nie oszukujmy się – niektórzy z waszych bliskich zdecydowanie zasługują na coś więcej niż tylko zwykłe: dziękuję. Właśnie dla nich powinniście przygotować szczególne podziękowania, by poczuli się wyjątkowo. W końcu jak nikt inny zasługują na to!

Rodzice

Kto, jeśli nie oni powinien zostać wyróżniony w pierwszej kolejności? Poczynając od Waszych najmłodszych lat, byli zawsze na miejscu, dając cenne rady i wsparcie. W wielu przypadkach rodzice finansują również wesela i śluby swoich dzieci, wspierając je także cenną radą i swoim doświadczeniem. Właśnie za owe wysiłki, za fakt bycia zawsze w gotowości do rzucenia wszystkiego i pójściem wam z odsieczą wręczcie im kartkę z podziękowaniami. Wyjątkową, jak oni sami! Nie zapomnijcie napisać, jak bardzo doceniacie ich wysiłki podczas ślubnych przygotowań. I może zamiast tradycyjnych, gotowych podziękowań napiszcie sami kilka słów od siebie, typu podziękowania za pomoc przy wyborze sukni ślubnej, czy wybrania najlepszego menu ślubnego . Sami będziecie wiedzieli co napisać, kierując się waszym sercem!

Świadkowie

Zwykle świadkowie to rodzeństwo, czy najbliżsi przyjaciele. Z uwagi na ten fakt, wysłanie im kartki z podziękowaniem jest czymś, co sprawi im olbrzymią przyjemność i pokaże, jak bardzo cenicie sobie ich przyjaźń i wsparcie. "Ta mała, w zasadzie dość niepozorna rzecz to tak naprawdę przepiękny gest, w którym wyrażacie swoje oddanie względem waszych świadków, a jednocześnie dziękujecie za ich przyjaźń. wyjaśnia Sławomir Chojan właściciel sklepu z papeterią ślubną zapi.pl

Przyjaciele

Posiadając większe grono przyjaciół nie sposób wszystkich poprosić o to, by byli waszymi świadkami, czy drużbami. Niemniej jednak są oni dla was niezwykle ważni, dlatego uhonorujcie ich obecność krótkim, acz treściwym podziękowaniem za obecność na waszym ślubnym przyjęciu i samym ślubie. To znak, że na nowej drodze życia nie wszystko ulegnie zmianie. Niezmienna jest przecież wasza przyjaźń. Nie zapomnijcie dodać też o udanym wieczorze kawalerskim, czy wynalezionym specjalnie na potrzeby tego dnia fryzjerze, któremu zawdzięczałyście wyjątkową fryzurę.

Wyjątkowy fachowiec

Jest rzeczą coraz mniej niezwykłą, iż decydujemy się na kartkę z podziękowaniem dla osoby, czy osób, które co prawda nie są związane z nami bliższymi relacjami towarzyskimi, ale z różnych względów chcemy wyróżnić je za wkład w zorganizowanie naszego wielkiego dnia. Może być to więc DJ grający na weselu, dzięki któremu wasi goście bawili się przednio na imprezie, czy fotograf, który uwiecznił wasz wielki dzień w niezapomniany sposób na fotografiach.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!