(© Krzysztof Krzak)

Działający przy Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim Klub Literacki "Aspekt" ogłosił konkurs dla ludzi parających się piórem i tworzących wiersze.

Na stronie internetowej "Aspektu" znajdujemy następujący anons:

Miejskie Centrum Kultury i Klub Literacki "Aspekt" ogłaszają konkurs literacki na wiersz nawiązujący do Tragedii Smoleńskiej (pisownia oryginalna - przyp. KK). W konkursie może wziąć udział każdy, kto nadeśle jeden nigdzie wcześniej niepublikowany wiersz w czterech egzemplarzach (wyłącznie w formie wydruku) z podaniem godła i dopiskiem "Konkurs literacki". Nazwisko autora należy dołączyć w zaklejonej kopercie.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody książkowe, a ich utwory będą odczytane na uroczystości związanej z rocznicą tragedii (4 kwietnia o 18.00 w księgarni "Odeon"). Zostaną także opublikowane na stronie internetowej Miejskiego Centrum Kultury i w kwartalniku "Browart". Wiersze należy nadsyłać do 20 marca 2011 r. na adres Miejskie Centrum Kultury, ul. Siennieńska 54, 27- 400 Ostrowiec Świętokrzyski.

Zachęcamy wszystkich do udziału w tym konkursie literackim.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!