W walentynkowy wieczór zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Poezja w kamienicy”. W programie znajdziemy wiersze Bolesława Leśmiana w wykonaniu Dariusza Kowalskiego - aktora łódzkiego Teatru Nowego.

Po raz drugi gościć będziemy w klasztorze OO. Dominikanów Dariusza Kowalskiego, aktora chyba najbardziej ostatnio znanego z granej w serialu "Plebania" postaci Tracza. Tak jak w 2009 roku zaskoczył wszystkich słuchaczy wyborem tekstów Cypriana Kamila Norwida, tak i tym razem przygotuje zapewne jakieś niespodzianki naszej wiernej publiczności.

Na wiolonczeli towarzyszyć mu będzie Natalia Chybiak - zdobywczyni prestiżowej nagrody „Die Sterne von Morgen” i laureatka VII Międzynarodowego Konkursu wiolonczelowego im. K. Wiłkomirskiego w Poznaniu (2004).

Spotkanie odbędzie się 14 lutego o godz. 19:30 w klasztorze OO. Dominikanów w Łodzi,
ul. Zielona 13. Wstęp wolny.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!