Pod koniec listopada w Polsce zagości zimowa aura Pod koniec listopada w Polsce zagości zimowa aura

Pod koniec listopada w Polsce zagości zimowa aura. (© Böhringer Friedrich, Creative Commons 2.5, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Lienz_SG3.JPG?uselang=pl)

W najbliższych dniach w pogodzie czeka nas mieszanka chmur, przejaśnień i mgieł. Pod koniec miesiąca jesienna aura ustąpi miejsca zimie.

Sobotni poranek w całej Polsce zapowiada się mgliście. Przed południem mgły jednak ustąpią i zrobi się pogodnie. Najchłodniej, bo tylko 4 st. C, będzie na Suwalszczyźnie. Na większe temperatury mogą liczyć mieszkańcy południowej i zachodniej części kraju. Tam termometry pokażą do 12 st.

Pogodna ma być także niedziela. Przelotne opady deszczu mogą wystąpić jedynie na Nizinie Szczecińskiej. Najchłodniej będzie na Podlasiu z temperaturą 5 st. C, a najcieplej na Podkarpaciu, gdzie mieszkańcy zobaczą na termometrach 13 st. C.

Jak podaje TVN Meteo, w poniedziałek aura ulegnie pogorszeniu. Będzie pochmurno z przejaśnieniami, a na Dolnym Śląsku może popadać deszcz. Na termometrach od 3 st. C na Podlasiu do 10 st. C na Podkarpaciu.

Jesienna aura utrzymywać się będzie do końca przyszłego tygodnia. Następnie pogoda zmieni się na bardziej zimową.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!