W nocy z niedzieli na poniedziałek na północy Polski i w kotlinach górskich mogą wystąpić przymrozki W nocy z niedzieli na poniedziałek na północy Polski i w kotlinach górskich mogą wystąpić przymrozki

W nocy z niedzieli na poniedziałek na północy Polski i w kotlinach górskich mogą wystąpić przymrozki. (© Simon Koopmann, Creatibe Commons 2.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kirschbl%C3%BCte_Fr%C3%A4nkische_Schweiz_SK_0001.jpg)

Ostatnie dni w wielu regionach w Polsce były bardzo cieple. Niestety. W weekend czeka nas kolejne ochłodzenie. Termometry pokażą do 15 st. C na Pomorzu i 18 st. C w Małopolsce. Nie unikniemy także burz.

W piątek zachmurzy się w całym kraju. Przelotnie będzie padać deszcz. Prognozowane są także burze. Lokalnie mogą wystąpić opady gradu. Najzimniej będzie na Pomorzu. Tam termometry pokażą 18 st. C. W piątek najcieplejszym regionem będzie Małopolska z temperaturą 25 st. C.

W sobotę musimy liczyć się z ochłodzeniem. W niektórych regionach w ciągu doby temperatury obniżą się nawet o 15 st. C. Słupki rtęci pokażą do 16 st. C na Pomorzu i 22 st. C w Małopolsce. Również tego dnia nie unikniemy burz. Szczególnie gwałtowne będą na południowym wschodzie Polski.

Niedziela nadal będzie pochmurna. Jak podaje TVN Meteo, przelotnie może padać w całym kraju. Wciąż nie będzie już tak ciepło. Termometry pokażą do 15 st. C na Pomorzu i 18 st. C w Małopolsce. W nocy z niedzieli na poniedziałek na północy Polski i w kotlinach górskich mogą wystąpić przymrozki.

Zarejestruj się i napisz artykuł

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!