Niedziela zapowiada się deszczowo tylko na północy Polski Niedziela zapowiada się deszczowo tylko na północy Polski

Niedziela zapowiada się deszczowo tylko na północy Polski. (© Norge 94, GNU 1.2, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Gottolengo_roads_in_the_autumn.JPG?uselang=pl)

Pogoda w pierwszych dniach nowego roku zapowiada się jesiennie. Nie musimy obawiać się mrozów. Słupki rtęci pokażą nawet 8 st. C. Może natomiast popadać deszcz i deszcz ze śniegiem.

W piątek powinniśmy nie zapomnieć zabrać z domu parasola. W całym kraju będzie deszczowo i wietrznie. Temperatura zdecydowanie jesienna. Na termometrach zobaczymy od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Pomorzu Zachodnim. Będzie wiało z północnego zachodu.

W sobotę pogodnie zrobi się na Pomorzu, gdzie zza chmur wyjrzy słonce. W pozostałej części kraju możliwe przelotne opady deszczu. Na Suwalszczyźnie prognozowane są opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim.

Niedziela zapowiada się deszczowo tylko na północy Polski. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Nadal będzie ciepło. Od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Jak podaje TVN Meteo, tego dnia silniej powieje z zachodu.


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!