(© Roswitha Budde, Creative Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Neva_masquarade_cats_in_snow.JPG)

Wszyscy, którzy tęsknili za białym puchem, mogą czuć się usatysfakcjonowani. Opady śniegu będą nam towarzyszyć przynajmniej do poniedziałku.

Piątek pogodnie zapowiada się dla mieszkańców Pomorza. W pozostałych rejonach Polski będzie padać śnieg. Spaść może nawet 5 cm białego puchu. Na termometrach zobaczymy od -4 st. C na Suwalszczyźnie do -1 st. C na południu i na zachodzie. Będzie silniej wiało. Podmuchy do 50 km/h mogą powodować zawieje i zamiecie śnieżne.

Sobota przywita nas chmurami i intensywnymi opadami śniegu. Na południu kraju spodziewanych jest nawet 10 cm świeżego puchu. Słupki rtęci wskażą od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 1 st. C na Podkarpaciu, na Pomorzu Zachodnim i na Mazowszu. Nadal będzie silnie wiało - z prędkością nawet do 70 km/h.

Niedziela wciąż będzie pochmurna. Opady nie będą już jednak tak intensywne. Marznący deszcz na południu kraju może powodować jednak gołoledź. Jak podaje TVN Meteo termometry pokażą od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C w Małopolsce. Podobnie jak w poprzednich dniach, spodziewane są zawieje i zamiecie śnieżne.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!