Najzimniej zapowiada się sobota Najzimniej zapowiada się sobota

Najzimniej zapowiada się sobota. (© Valerii Tkachenko, Creatiev Commons 2.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Winter_wonderland_Austria_mountain_landscape_%288290712092%29.jpg)

W najbliższych dniach zima przypomni o sobie. Wciąż będzie padać śnieg i zrobi się jeszcze chłodniej. Najzimniej będzie w sobotę. W ciągu dniach na termometrach zobaczymy nawet -12 st. C.

Piątek pogodny będzie na północy kraju. Jest szansa, że na Pomorzu pokaże się słońce. W pozostałej części kraju pochmurno i śnieżnie. Zrobi się chłodniej. Na termometrach zobaczymy od -10 st. C na północnym wschodzie do -4 st. C na Pomorzu. Wciąż będzie wiać z północnego wschodu.

W sobotę opady śniegu spodziewane są w całym kraju. Jedynie na Suwalszczyźnie powinno być pogodnie. Jak podaje TVN Meteo, będzie to zdecydowanie najzimniejszy dzień tygodnia. Słupki rtęci pokażą od -12 st. C na Suwalszczyźnie do -6 st. C w Małopolsce.

W niedzielę śnieg będzie padać tylko w północnej części Polski. Na pozostałym obszarze ma być pogodnie. Zrobi się także cieplej. Termometry pokażą od -8 st. C na północnym wschodzie do -4 st. C na południu.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!