Poniedziałek Wielkanocny również nie zapowiada się wiosennie Poniedziałek Wielkanocny również nie zapowiada się wiosennie

Poniedziałek Wielkanocny również nie zapowiada się wiosennie. (© Tiia Monto, Creative Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Bunny_in_zoo_cropped.jpg?uselang=pl)

Pogoda na Wielkanoc nie pozostawia złudzeń. W całym kraju się ociepli, ale będzie padał deszcz i deszcz ze śniegiem Na pocieszenie zza chmur wyjrzy słońce.

Sobota zapowiada się pochmurno i mokro. Deszcz będzie padał na Podkarpaciu. Na Suwalszczyźnie możliwe opady śniegu. W większości kraju poza północą możliwe przejaśnienia. Najpogodniej dzień zapowiada się na Dolnym Śląsku. Na termometrach zobaczymy 0 st. C na Suwalszczyźnie, 4 st. C w centrum i 6 st. C na Podkarpaciu.

Zobacz także: Pogoda na kwiecień. Wiosna nadejdzie dopiero w połowie miesiąca

W niedzielę pogoda nie ulegnie większej poprawie. Na północy i zachodzie może padać deszcz ze śniegiem, a na pozostałym obszarze śnieg. Przejaśnienia możliwe tylko na Zachodzie Polski. Najcieplej będzie na Podkarpaciu. Słupki rtęci pokażą tam 7 st. C. Na pozostałych obszarach kraju temperatura będzie się wahać od 2 st. C do 4 st. C.

Jak wynika z ostatnich prognoz, Poniedziałek Wielkanocny również nie zapowiada się wiosennie. W większości regionów będzie pochmurnie. Utrzymają się także opady deszczu ze śniegiem. Na zachodzie może prószyć sam śnieg, ale zza chmury wyjrzy także słońce. Jak podaje TVN Meteo, na termometrach zobaczymy od 1 st. C na Suwalszczyźnie Dolnym Śląsku przez 3 st. C w centrum po 5 st. C na Podkarpaciu.

Zarejestruj się i napisz artykuł

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!