Whitney Houston, znakomita piosenkarka pop, zmarła w sobotę 11 lutego 2012 r. w Beverly Hills. Fani opłakują gwiazdę i składają jej hołd, w postaci zniczy i kwiatów.

Jak podaje thetimes.co.uk, pogrzeb Whitney Houston odbędzie się najprawdopodobniej w piątek na stadionie, który mieści prawie 19 tys. widzów w Newark. Ciało zostało przetransportowane do jej rodzinnego miasta, Newark w stanie New Jersey.

Mark Rosen z policji w Beverly Hills powiedział reporterom: "Ciało pani Houston zostało wyjęte z wanny, a kiedy na miejscu pojawiły się odpowiednie służby, była ona nieprzytomna i nie przejawiała oznak życia. Pierwsza pomoc i próby przewrócenia jej do życia, okazały się bezskuteczne i około godz. 3.55 w sobotę 11 lutego 2012 r. została uznana za zmarłą".

Koronerzy potwierdzili, że ciało zmarłej gwiazdy pop zostało znalezione w wannie pełnej wody w łazience jej pokoju hotelowego w Beverly Hills. Nie nosiło śladów urazów ani innych znamion udziału osób trzecich. Mimo to, testy toksykologiczne na obecność narkotyków lub alkoholu mogą potrwać około 8 tygodni.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!